18 Yaş Altı Satışımız Yoktur!

Alışveriş Yapan Müşterilerimiz 18 Yaş Üstü Olduğunu Taahhüt Etmiş Olur.


Ödeme :

Eft ve Havale Ödeme seçeneklerimiz Mevcut.

Kapıda Ödeme veya Kredi Kartı İle ödeme seçeneğimiz Şu an için Mevcut Değildir.


Kargo :

Ödemesi Gelen Siparişleriniz en geç 2 (iki) işgünü içinde kargolanır.


16 : 30 ' a Kadar Ödemesi Ulaşan Siparişleriniz Olumsuz bir durum olmadığı sürece aynı gün kargolanır, Siparişiniz Hakkında whatsapp hattından Herzaman  bilgi alabilirsiniz.


19:45 itibariyle kargo firmasında size sms gelir, gelmediği takdirde destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Cumartesi ve pazar günleri Kargo Çıkışımız Yoktur


Müşteri Hizmetleri :

09:00 'dan 20:30 ' a kadar whatsapp aracılığı ile yazışma yolu kullanılarak sorularınız cevaplanır.


Mağaza :

Perakende satışımız sadece web sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Elden teslimat veya mağazamız yoktur.


Outlet ürünler :

Sitemizde outlet kategorisinde bulunan ürünler orjinal ürün olup teslimat veya taşıma sürecinde ürün ambalajının zarar görmesi, orjinallik kontrol maksadıyla açılması , stok sonu ürünü olması , lansman ürünü olması, son tüketim tarihi yaklaşmış olan likitler vb.   sonucunda uygun fiyata sunulmuştur.paket veya ambalajı kusurlu ürün açıklamalarında belirtilir.


Garanti :

Sitemizden Satın Aldığınız ürünler içerisinde elektronik sigara kitleri, elektronik sigara modları, atomizerler kısmi garanti kapsamı dahilindedir.


Kısmi garanti kapsamı nedir ?


sitemizden satın aldığınız atomizerlerin, cihazların pili taktıktan sonra çalışmaması veya orjinallik sorusundan geçmemesi garanti kapsamındadır böyle bir durumda ivedi şekilde bizimle temasa geçebilirsiniz, satın aldığınız ve orjinallik sorgusundan geçmeyen ürünü alıcı ödemeli size vereceğimiz adrese gönderiniz. orjinallik sorgusunda geçmeyen ürünleri kayıtsız şartsız iade alacağımızı taahhür ediyoruz. arızalı çıkan cihazların tarafımıza ulaştıktan sonra  beş (5) iş günü içinde tamir süremiz olduğunu ve bu sürenini satın alan müşterimiz onay taahhüt etmiş olur. tamirci tarafında tamir olmaz bildirimi halinde ürünün yenisi ile değiştireceğimizi taahhüt eddiyoruz, aynısı stokta bulunmaz ise müşterinin ödediği ücreti herhangi bir kesinti olmadan geri iade edeceğimizi taahhüt ediyoruz. garanti kapsamı dışında olan durumlar ise cihazın görsel olarak kusurlu olması (boya, parlaklık,çizikler,ekran anakartında dijital çizik/ekran çizikliği) çalışmasında herhangi bir engel olmayan kusurlar garanti kapsamına dahil değildir.taktir edersiniz ki ürünlerimiz kapalı kutu, jelatinli paket olduğu için Tüm ürünleri kontrol etme şansımız yok, size taahhüt ettiğimiz garanti kapsamı mağduriyetiniz azaltmak ve müşteri hizmetleri kalite politikamız desteklemektedir. garanti kapsamına dahil olmanız için tek yapmanız gereken sipariş paketinizi teslim aldığınızda tek parça halinde video kayıt yapmanız (paketin bizden geldiğini ıspatlamak için etiketi gösteriniz) siparişiniz içerisinde cihaz , mod veya atomizer var ise kargo paketi içerisinde 1 paket daha olacak bu paket üzerinde karanti kapsamı hatırlatması olacak eğer unutursanız diye 2 paket ile gönderim yapıyoruz garanti kapsamından men olmayın diye hatırlatma yapıyoruz.bu uyarı etiiketini gördükten sonra video kayıt başlatabilirsiniz tek parça halinde olmasına dikkat edin kurulumdan orjinallik sorgulamasına kadar. aksi halde garanti kapsamı dahilinde olmayacaktır.Anlayışınız için teşekkür eder keyifli buharlar dileriz.