Yogi Likit

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Amerika Birleşik devletlerinde üretilen Yogi likit özenle seçilmiş ve en üst kalitede bileşenler ile üretilmiştir. Üretim aşamasında test edilip daha sonra tüketicilerin kullanımına sunulması nedeni ile marka sahipleri lezzet ve kalitesinde oldukça iddialı olması ile dikkat çekmektedir.
Otantik ve tatlı esanslı olarak aromalarını tanıtan Yogi likit çeşitlerini aşağıda yer aldığı şekilde tanıyabiliriz;
Yogi original Granola Bar Likit
Ultra Premium kategorisinde yer alan yogi granaola bar ikit, her buharında adeta yogi original granola barlikiti çiğnemekte olduğunuz hissi yaratmaktadır. Fıstık, tahıl ve yulafın özenli karışımı ile boğazınızda yanma ve öksürmeye sebebiyet vermez 
Yogi Starwberry Granola Bar Likit 
Yulaf, tahıl ve çilek karışımı ile, ağzınızda hafif ve tatlı bir lezzet bırakan Yogi Starwberry Granola Bar Likit ; kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir.
Yogi Blueberry Granola Bar Likit
Yaban mersininden vazgeçemeyenlerden misiniz? O zaman size bir önerimiz var.
Granola sevenler için özel hazırlanmış, Premium likit olarak raflarda yerini alan granola blueberry likit serisi; yaban mersini yulaf ve tahılın uyumu ile harmanlanmıştır. Boğazda mayhoş bir tatlılık bırakan bu likiti mutlaka denemelisiniz.
Yogi Peanut Butter Banana Likit Ballı Tahılların Dolgun Tadına Varacağınız, Yer fıstığı ve muz aromalarının enfes karışımı, all day vape buharlayabileceğiniz bir likitdir.