Cuttwood Likit

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Cutwood likit California’da üretilen, Premium likit markaları arasındadır. Cutwood e-likit hakkında yapılan incelemelerde; en kaliteli malzemeleri ve en geniş ürün yelpazesini kullandıkları görünmüştür. Cutwood elektronik sigara likiti aromalarına bakacak olursak; cuttwood Bird Brains likit, cuttwood Sugar Drizzle likit, cuttwood  Mr Fitter likit, cuttwood Unicorn Milk likit, cuttwood Outrage orange likit, cuttwood Manic Mint likit, cuttwood Mega Malons likit, cuttwood Boss Deserve likit ve cuttwood Lived Lime likit gibi zengin cutwood aromalarını sıralayabiiriz. 
Örneğin; çok tercih edilen ürünler arasında yer alan cutwood bigg boss aroma içeriğine göz atacak olursak; içerisinde muz, krema, tahıl gevreği, fıstık ezmesi, karamel ve vanilya özlerinin harika karışımı ile dengelenmiş bu aroma; tatlı severlerin mutlaka denemesi gereken bir lezzettir.
Bir diğer aroma cutwood unicorn milk aroma ise; çilek, vanilya, peynirli kek ve kremanın karışımı ve eşsiz çilek lezzetinin ana notası olarak kullanılan bu likit; mükemmel bir lezzet şöleni yaşatmaktadır.